Ovis úszásoktatás

úszás

Az új év kezdetével, nagycsoportos óvodásaink három hetes úszás oktatáson vehetnek részt a soproni Lövér uszodában. A Lewinszky Anna Gyakorló Óvoda és az Aranykapu Tagóvoda egy-egy óvodapedagógusa (Sterbenz Szilvia és Kassai Klaudia) oktatja a gyerekeket minden hétköznap. A gyermekek tanítása a képességeik felmérésével kezdődik, majd a 3 hét alatt folyamatos megfigyelés mellett ennek alapján történik csoportbeosztásuk, illetve fejlődésük alapján magasabb csoportba lépésük. Munkájukat segítik és közben gyakorlatukat teljesítik a gyermek- és gyógytestnevelés specializációt végző óvodapedagógus hallgatók.

úszás úszás
Az óvodás gyermekek 15 alkalmas úszó foglalkozásainak költségét a SMJV önkormányzata támogatja.
Pedagógusaink túlórát vállalva kísérik, segítik a gyermekeket nap mint nap.

úszás úszás

Kezdő csoport  Köztes csoport Haladó csoport
1. alkalom Képesség felmérés, csoportok felosztása
1. hét Buborékozás - lábtempó Lábtempó Lábtempó - kartempó megtanulása