Ismét gyermekzsivajtól hangos az óvodánk

Ismét gyerekzsivajtól hangos az óvodánkgyerekzsivaj 3gyerekzsivaj 2Gyerekzsivaj


Ismét gyermekzsivajtól hangos az óvodánk

A nyári szünet után takarosan, friss illatokkal, vidám óvó nénikkel indult az új nevelési évünk. Régi óvodásaink többsége már nagyon várta, hogy ismét jöhessen az óvodába, új kiscsoportosaink pedig vegyes érzelmekkel, hol sírósan-bújósan, hol nevetősen érkeztek szeptember első napjaiban. Mi óvó nénik a dadus nénikkel karöltve nagy gonddal szépítettük meg a csoportszobákat, hogy a következő hónapokban mindenki tartalmas, szeretetteljes és vidám órákat tölthessen ott el.

Mostanra mind a 40 idén óvodát kezdő kisovisunk megérkezett, megindultak, vagy sok esetben már lezajlottak a beszoktatás napjai. Szerencsére nagyon szép, napos, meleg idővel köszöntött ránk a szeptember, sokat tudunk játszani az udvaron. Mindenfelé új arcokkal találkozunk, ezek a kis arcok mostanra többnyire kacagósak, boldogok, arról árulkodnak, hogy ovisnak lenni jó, hogy a Zsilip utcai oviba járni nagyon jó. Mi felnőttek a nagyobb gyermekek segítségével arra törekszünk, hogy a kiscsoportosok minden reggel szívesen jöjjenek hozzánk, várják már az ismételt találkozást óvó nénikkel, társakkal egyaránt. A hazamenetelkor pedig örömmel meséljenek szüleiknek a napban átélt élményekről.

Elérhetőség

Soproni Egyetem Lewinszky Anna Gyakorló Óvoda

Címe: 9400 Sopron, Zsilip utca 1.
Telefonszám: +36-99-518 710
Mobil: +36-30-6 185 016

Honlap: la.uni-sopron.hu
e-mail: gyakovoda@uni-sopron.hu